مقام چهارم تیم رباتیک باشگاه پژوهشگران جوان در مسابقات کشوری

کد خبر: 116 تاریخ انتشار: 1394/7/10
مقام چهارم تیم رباتیک باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان واحد ایلام در مسابقات کشوری خیام
image

 مقام چهارم تیم رباتیک باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان واحد ایلام در مسابقات کشوری خیام

در این مسابقات که در شهریورماه به میزبانی واحد نیشابور در 8لیگ برگزار گردید تیم رباتیک باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در دولیگ عمود پرواز و تعقیب خط ویژه شرکت نمود که در لیگ خط ویژه به فینال مسابقات راه پیدا کرد و در ادامه با اختلافی اندک مقام چهارم را به خود اختصاص داد .
لازم به ذکر است تیم رباتیک باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان در ابتدای امسال با حمایت ریاست محترم دانشگاه و معاونت پژوهش و فناوری واحد راه ندازی شد و با ساخت دونوع ربات عمود پرواز وتعقیب خط ویژه کار خود را آغاز کرد. مهمترین بخش خرید تجهیزات ساخت ربات و مستقر شدن در یک فضای مناسب بود که برای همیشه در زمینه ساخت و ارتقا ربات فعالیت خواهد داشت.
رستم نیا رئیس باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان واحد ایلام گفت: با توجه به نوپا بودن این تیم و تجربه کم در کوتاه ترین زمان ممکن و با کار و فعالیت مداوم توانستیم خود رابرای مسابقات کشوری خیام که در واحد نیشابور برگزار گردید آماده کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به استعداد خوب تیم رباتیک و حمایت های مسولین دانشگاه بتوانیم در زمینه ساخت ربات در لیگ های مختلف بیش از پیش افتخارآفرینی کنیم و همراهی مسئولان دانشگاه در موفقیت تیم رباتیک کم نظیر بوده است .
مسابقات ملی خیام در 8 لیگ و با حضور 80 تیم از دانشگاه های سراسر کشور برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات تیم رباتیک واحد ایلام درروز دوم با کسب سرگروهی به مرحله فینال راه پیدا کرد و در نهایت با اختلافی اندک به مقام چهارم دست پیدا کرد که با توجه به تجربه و سرمایه گزاری کلان دانشگاه های دیگر می توان کسب مقام چهارم برای دانشگاه آزاد اسلامی موقفقیت آمیز باشد.

برچسب‌ها :

خبرهای مرتبط


نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 331    ديروز: 268    اين ماه: 3512    تاکنون : 538452