درخشش دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در هفتمین ج:

درخشش دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در هفتمین ج

کد خبر: 1121 تاریخ انتشار: 1398/9/30
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: به مناسبت هفته پژوهش و در هفتمین جشنواره سراسری فرهیختگان کشور که با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین ایشان ، روسای واحدهای دانشگاهی سراسر کشور و محققین و پژوهشگران برگزارشد دو عنوان برتر به دانشگاه آزاد اسلامی رسید.
image

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: به مناسبت هفته پژوهش و در هفتمین جشنواره سراسری فرهیختگان کشور که با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین ایشان ، روسای واحدهای دانشگاهی سراسر کشور و محققین و پژوهشگران برگزارشد  دو عنوان برتر به دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: در این رابطه مهندس محمد حسین صالحی رئیس اداره خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی واحد ایلام به عنوان مسئول آزمایشگاه  تحقیقاتی برتر کشور انتخاب و توسط دکتر طهرانچی از ایشان تقدیر شد.

وی اضافه کرد: در این راستا همچنین دکتر حامد حیاتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران نیز بعنوان پژوهشگر ممتاز و برتر کشوری شناخته شد و با اهدای لوح و با حضور دکتر طهرانچی از ایشان تقدیر شد.

وی اضافه کرد: همچنین در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان ایلام و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و سایر مسئولان استان از دکتر محمود نیک سرشت عضو هیات علمی واحد ایلام به عنوان پژوهشگر برتر استان در حوزه علوم انسانی تقدیر شد.

image
image
برچسب‌ها : 0 - ایلام - پژوهشگر برتر - جشنواره فرهیختگان - مقاله برتر

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 81    ديروز: 326    اين ماه: 919    تاکنون : 502647